terma city

Ramazan Bayramının En Gözde Tatil Yerleri

Mübarek Ramazan ayının bitimine müteakip, güzel bir tatil yapmak herkesin hakkı. Tatilinizi yapacağınız yeri özenle seçmek istersen, tam olarak tercih yapamıyorsanız sizin için hazırladığımız listemize bakarak bu liste aracılığı ile kendinize güzel bir tatil yeri fikri çıkarabilirsiniz.

1- Leros
Yunan Adaları içerisinde özellikle Bodrum’un en sakin zamanlarını andıran bir görüntüsü olan Leros adası uygun fiyatları, harika doğası ile bayram tatilinizi güzelce geçirebileceğiniz bir yerdir.

2- Malta
Akdeniz’in güzide yerlerinden olan ve zindanlarıyla meşhur olan bu yer de Akdeniz iklimi yaşamak ve rahatça bir tatil yapmak için tercih edebilirsiniz.

3- Costa Blanca
Tatilinizin kısa olması dolayısıyla en yakın yerlere gitmeniz gerekmektedir. Costa Blanca, Akdeniz’in güzide şehirlerinden biridir. 200 km’lık bir sahili ile İspanya havası esen şehir oldukça canlıdır.

4- Mykonos
Eğlencenin ve şehvetin döndüğü ünlü Yunan Adası, yaz – kış eğlencesine durmadan devam ediyor. Bu adaya gelerek hem merakınızı girebilir hem de deliler gibi eğlenebilirsiniz. Yunanistan üzerinden direk uçuş Mykonos uçuşları da bulunmaktadır.

5- Publiga
Değişik yapısı ile hayran kalacağınız bu şehir, tamamen köy hayatını yansıtmaktadır. Metropol hayatını tamamen umursamayan şehir oldukça masum ve sessizdir.